Українська співачка Олена Тополя зізналася, що під час шлюбу з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею «дуже багато чого не дозволяла собі». Зокрема, вона не дозволяла бути собою в творчості, спілкуванні та проявленні.
В інтерв’ю джерелу артистка розповіла про завершення стосунків та роздуми над побудовою нових. «Усі ми дуже різні, і у всіх стосунки вибудовуються по-різному. Ідентичних пар не існує. Тому і порад я не можу дати», — зазначила Тополя.
Вона підкреслила, що в будь-якій парі двоє людей вивчають одне одного і насамперед — себе в різних ситуаціях. «Я зрозуміла, що дуже багато чого не дозволяла собі. Не дозволяла бути собою: у творчості, у спілкуванні, у проявленні», — сказала співачка.
Досвід розлучення та нові кордони
За словами Тополі, такі події змушують поглянути на життя та людей навколо з іншого боку. «Це зовсім інше усвідомлення. Порад ніяких немає, просто кожен вивчає себе із того досвіду, який він отримує», — додала вона.
Артистка наголосила, що досвід — це зростання та дорослішання. Потрібно відповідальніше ставитися до себе, свого життя та звертати увагу на все, що оточує. «Ти маєш право створювати те, що хочеш бачити у своєму житті, й працювати над цим. Зростати духовно, розвиватися, ставати людиною більш тонкого відчуття, але вибудовувати свої кордони», — підкреслила Тополя.
Вона додала: «Це якраз те, чого у мене не було раніше. І зараз змінилося щодо особистих кордонів, своїх правил і думок, які не можуть порушитися під впливом іншої людини. Довіряти собі і крокувати життям за своїм рішенням, а не за чиїсь думками. Це важливі рішення, які дуже змінюють людину».
Тарас та Олена Тополі оголосили про розлучення наприкінці 2025 року. Вони перебували у шлюбі понад 12 років і мають трьох спільних дітей. Тарас Тополя зараз живе окремо, оскільки спільну квартиру залишив колишній дружині та дітям.