23 червня в тимчасово окупованому Криму в Керчі після ударів спалахнула сильна пожежа на теплоелектроцентралі. Внаслідок інциденту половина півострова залишилася без електропостачання, повідомляє джерело.
За попередніми даними, влучання сталося по ТЕЦ у районі Аршинцеве. Пожежу підтверджено: сталося влучання в резервуар. Супутникові знімки зафіксували шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.
Офіційна версія та наслідки
Окупаційна влада пояснила відключення «технологічними порушеннями в електричних мережах». Без світла опинилися Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой та кілька районів: Красноперекопський, Сакський, Джанкойський і Красногвардійський.
У підприємстві «Крименерго» заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити протягом доби.