Українські удари по російській логістиці поступово впливатимуть на ситуацію на фронті. Про це заявив військовий оглядач Денис Попович.
Ознаки впливу на фронт
За словами експерта, першими ознаками стануть зменшення штурмових дій РФ та скорочення напрямків наступу. Уже зараз активність російських військ зосереджена переважно на Донеччині — Костянтинівському та Покровському напрямках. На інших ділянках українські сили наступають і відвойовують території, зокрема на Олександрівському напрямку на стику Запорізької та Дніпропетровської областей, а також поблизу Степногірська.
Попович зазначив, що зменшення кількості російських обстрілів на лінії фронту вкаже на дефіцит боєприпасів. «Якщо логістика порушується, армія теж буде це відчувати, відчувати сильно. Просто вона буде відчувати трошки пізніше, ніж цивільні. Бо армія буде жити за рахунок цивільних, особливо на окупованих територіях. Все буде перекидатися на потреби російської армії. Цивільні будуть від цього страждати ще більше. Але зрештою і російська армія буде це відчувати», — сказав він.
Додаткові дані про логістику
Речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин повідомив, що окупанти вже запровадили ліміти на використання артилерійських боєприпасів на деяких напрямках. РФ шукає альтернативні варіанти логістики, однак для цього потрібен час.
Генерал-лейтенант Ігор Романенко заявив, що удари Сил оборони зменшили активність російської логістики на півдні на 75 відсотків. Майже припинилося використання траси «Новоросія» на окупованій частині півдня вдень, а вночі нею пересуваються лише поодинокі вантажі.